מנטליסט מה הוא עושה? 

Date

אם אתם רוצים לצאת מהשגרה ולחוות מופע מדהים, שאף פעם לא ראיתם כמוהו, בוודאי תשמחו לשמוע, שיש מופע שכזה, מופע של מנטליסט. בטח אתם שואלים את עצמכם איזה מין מקצוע זה, ומה הוא בדיוק עושה? מנטליסט הוא בעצם כינוי לקוסם, המבצע הופעות רבות ושונות למגוון רחב של אוכלוסיות. בהופעתו אלו הוא משתמש בשפת גוף ובכל מיני אלמנטים הלקוחים מעולם הפסיכולוגיה, על מנת ליצור אשליות של אמן חושים לקהל. רבים מהמנטליסטים יגדירו את עצמם כאומני חושים, וישתפו את הקהל, על מנת שההופעות תצא מוצלחת במיוחד 

האם יש הבדל בין אמן חושים לבין מנטליסט?

 לא אין הבדל ביניהם מנטליסט משתמש עם הכשרונות שלו, כלומר עם החוש השישי שיש לו על מנת לרתק את הקהל הוא יכול לקרוא שפת גוף, וכן להשתמש בדמיון מודרך,  לגרום לקהל להשפעות פסיכולוגיות, ומחיקת הזיכרון של העומד מולו. הוא יכול להשתמש בכח המחשבה וגם באמצעות היפנוזה, ועל ידי כך הוא יכול להזיז חפצים ממקום למקום, אך הכי ידוע הוא בעצם כיפוף כפיות, ועל מנת לשנות רגש ותפיסה ודעה של העומד מולו.
הקליקו כאן כדי להתרשם מיכולות של המנטליסט ואמן החושים רן גפנר!

 

מנטליסט מה הוא עושה?

בהופעתו  מנטליסט משתמש בתכונות שלו כאיש מקצוע, שלמד את נושא המקצוע, וכן בעצם מרתק את הקהל, על ידי חוש הומור מיוחד במינו. עמידה מול קהל, ניסיון רב בהופעות שונות מול הקהל, ועוד מגוון רחב של תכונות המרכיבות יחד מופע מעולה, שלא ישכח במהרה. מנטליסט  בעצם משתמש במגוון רחב של טכניקות, על מנת ליצור מופע בלתי נשכח. המנטליסט עושה שימוש בתכונות שלו כמו זיכרון בלתי רגיל, שימוש בשפת גוף , הסתכלות על החיצוניות של האדם, נשימות, תחושת לחץ, כמו כן הוא יכול גם לגרום לאדם לשנות את המחשבות שלו או את הרגשות שלו, על ידי השפעה  שאינה מודעת. הסוגסטיות אינה היפנוזה, כי בניגוד להיפנוזה המוכרת, היא יכולה להתבצע בהכרה מלאה, כמו כן המנטליסט גם משתמש בדמיון מודרך, על מנת לשלוט על המחשבות של האדם העומד מולו וליצור מופע מעולה ומרהיב.
רן גפנר – אמן חושים מקצועי שיהפוך לכם את האירוע למעניין וייחודי!

 

More
articles