כיצד נקבעת תוכנית אימונים

Date

ההחלטה לעשות שינוי בחיים מבחינת הרגלי האכילה והפעילות הגופנית היא משהו שרבים מאיתנו מכירים כי כל אחד מגיע לשלב הזה בחיים. עם הגיל אנחנו עולים במשקל והתזוזה הולכת ונהיית קשה יותר, מה שדורש מאיתנו לעשות את הדברים בצורה מסודרת ואחרי שקיבלנו החלטה בנושא. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם רוצים להתחיל לעסוק בפעילות גופנית? אם כך, לפני הכול כדאי יהיה לקבוע תוכנית אימונים מסודרת. לשם כך אתם צריכים לפנות אל המומחים בתחום כי תוכנית אימונים צריך לקבוע בצורה אישית ועל ידי מי שמבין בתחום הזה.

מה ישפיע על תוכנית האימונים שלכם?

יש כמה פרמטרים חשובים שצריך לקחת בחשבון כשרוצים לקבוע תוכנית אימונים והם:

  1. איזה ספורט אתם אוהבים לעשות ובמה באמת תוכלו להתמיד? אין שום סיבה לקבוע תוכנית אימונים שתכלול ענפי ספורט שאתם פשוט לא מתחברים אליהם.
  2. מהי נקודת המוצא שלכם והאם אתם קצת בכושר ביום התחלת הפעילות?
  3. האם יש לכם מגבלות רפואיות כלשהן?
  4. מהי מטרת האימונים? כלומר, האם אתם רוצים לפתח שרירים או לרדת במשקל?

כל הפרטים האלה חשובים ביותר ויש לקחת את כולם בחשבון כדי ליצור תוכנית אימונים שתוכלו לבצע, להתמיד בה וגם ליהנות ממנה.

בחירת מאמן הכושר המושלם

עוד אלמנט שיוכל לעזור לכם בצורה מהותית ביותר בכל מה שקשור לפעילות הגופית שהחלטתם להתחיל לעשות, זו השאלה מי יהיה מאמן ויועץ הכושר שלכם. לא כדאי לוותר על מאמן כושר אישי לא רק בגלל שהוא יוכל להיות האדם שיבנה עבורכם את תוכנית האימונים אלא גם בגלל שהוא זה שיוכל לדרבן אתכם להתמיד בה. הרבה פעמים קורה שאנשים אומנם רוצים לעשות שינוי בחיים ומעוניינים לעסוק בספורט אך ללא העידוד של מישהו מקצועי יהיה להם קשה יותר. לכן אנחנו מציעים לכם לבחון את האפשרויות השונות, לבחור מאמן מקצועי ולצאת איתו לדרך שתשנה את חייכם. להשקיע בעצמכם זה אחד מהדברים החכמים ביותר שתוכלו לעשות כי פעילות גופנית עושה טוב לא רק לגוף אלא גם לנשמה, אז למה אתם מחכים?

 

More
articles